Skip links

ISIB Şubat Ayı Bülteni

ISIB Mart Ayı Bülteni - 1
ISIB Mart Ayı Bülteni - 2
TÜRK İKLİMLENDİRME SEKTÖRÜNDEN ISH FRANKFURT 2023 FUARI’NA BÜYÜK KATILIM

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB), 13-17 Mart tarihleri arasında Almanya’nın Frankfurt şehrinde düzenlenen Dünya’nın en büyük altyapı, bina, enerji, iklimlendirme teknolojisi ve yenilenebilir enerji fuarı olan ISH Frankfurt 2023’e toplam 65,5 m2’lik iki info stand ile katıldı. Yaklaşık 260 bin metrekarelik alanda 2.500’ün üzerinde uluslararası katılımcının yer aldığı; ilgili sektörlerden üreticiler, perakendeciler ve inovasyon sahibi firmalardan yönetici ve yetkililerin ziyaret ettiği fuara Türk İklimlendirme Sektörü’nden ise 128 firma katıldı.Fuar’a İSİB’i temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şanal, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zeki Poyraz, Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Aktaş ve Ömer Duyar iştirak etti. Fuar ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

ISIB Mart Ayı Bülteni - 5
HUNGAROTHERM FUARINA MİLLİ KATILIM ORGANİZASYONU DÜZENLEDİK

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB), 29 Mart- 2 Nisan tarihleri arasında Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de yapılan Hungarotherm Fuarına Milli Katılım organizasyonu düzenledi.Isıtma, havalandırma, iklimlendirme ve yapı mühendisliği alanındaki ürün ve teknolojilerinin yer aldığı ve bu yıl 11.’si düzenlenen Hungarotherm Fuarı Macaristan’ın en büyük yapı mühendisliği zirvesi konumunda bulunuyor. Bu sene yaklaşık 400 katılımcının ve 40 binin üzerinde ziyaretçinin yer aldığı fuara Türkiye’den ise 12 firma katıldı. Fuar’a İSİB’i temsilen Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Levent Aydın ve Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Özen iştirak etti. Fuar ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

ISIB Mart Ayı Bülteni - 5
ISIB Mart Ayı Bülteni - 5
AQUATHERM MOSKOVA FUARI’NA INFO STAND İLE KATILDIK

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB), 14-17 Şubat tarihleri arasında Rusya’nın başkenti Moskova’da yapılan Aquatherm Moskova Fuarı’na Info Stand ile katıldı. Bu sene 27.’si düzenlenen Aquatherm Moskova Fuarı’na 13 ülkeden 469 adet uluslararası katılımcı firma ile 5000’e yakın ziyaretçi katıldı. Türkiye ise İSİB dahil 57 firma ile fuarda temsil edildi. Fuar’a İSİB’i temsilen Yönetim Kurulu Üyesi Kerem Ünlü iştirak etti. Fuar ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

ISIB Mart Ayı Bülteni - 5
ISIB Mart Ayı Bülteni - 5
ENDONEZYA VE MALEZYA’YA SEKTÖREL TİCARET HEYETİ ORGANİZASYONU DÜZENLEDİK

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB), 5-10 Mart tarihleri arasında Endonezya ve Malezya’ya Türk ihracatçılarının katılımı ile Sektörel Ticaret Heyeti organizasyonu düzenledi. İki ülkeye ayrı ayrı yapılan ve toplam 5 gün süren Sektörel Ticaret Heyeti organizasyonuna heyet başkanları olarak İSİB Yönetim Kurulu Üyeleri Cem Savcı ve Murat Erenoğlu katıldı. Detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

ISIB Mart Ayı Bülteni - 5
ISIB Mart Ayı Bülteni - 5
CLIMATE WORLD EXPO FUARI’NA INFO STAND İLE KATILDIK

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB), 28 Şubat- 3 Mart tarihleri arasında Rusya’nın başkenti Moskova’da yapılan Climate World Expo Fuarı’na Info Stand ile katıldı. Bu sene 18.’si düzenlenen fuarda 10.000’den fazla profesyonel ziyaretçi ağırlanırken fuara globalde 158 firma, Türkiye’den ise 10 firma katıldı. Fuar’a İSİB’i temsilen Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Levent Aydın iştirak etti. Fuar ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

ISIB Mart Ayı Bülteni - 5
ISIB Mart Ayı Bülteni - 5
HVAC&R SENEGAL FUARI’NA MİLLİ KATILIM ORGANİZASYONU DÜZENLEDİK

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB), 23-25 Şubat tarihleri arasında Senegal’in başkenti Dakar şehrinde gerçekleştirilen HVAC&R Senegal Fuarı’na milli katılım organizasyonu gerçekleştirdi.
Türkiye’den İSİB ile birlikte 6 firmanın katıldığı fuara İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği’ni temsilen Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Duyar ve Okan Murat Erenoğlu iştirak etti. Fuar ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

ISIB Mart Ayı Bülteni - 5
ISIB Mart Ayı Bülteni - 5
ISIB Mart Ayı Bülteni - 5
ISIB Mart Ayı Bülteni - 5
ISIB Mart Ayı Bülteni - 5
ISIB Mart Ayı Bülteni - 5
ISIB Mart Ayı Bülteni - 34
ISIB Mart Ayı Bülteni - 35
ISIB Mart Ayı Bülteni - 5

Bülten Üyeliği

Güncel haberler için üye olun (sadece İSİB üyeleri)