Skip links

Başkandan

İSİB, Türk İklimlendirme Sektörünün yurtdışında tanıtımını sağlamakta ve ihracatçı firmalara yurtdışında destek olmaktadır.

Başkandan - 1

Sektörümüzün Kıymetli Temsilcileri

2012 yılında kurduğumuz ve hep birlikte bugüne getirdiğimiz Birliğimiz, Türk İklimlendirme Sektörünün dünyada daha rekabetçi olabilmesi ve bilinirliğinin artması için çalışmalarına devam ediyor.

2018 yılının Nisan ayında gerçekleştirdiğimiz seçimlerde bizlere duyduğunuz güvene ve desteğe layık olmaya çalışacağız. Yönetim Kurulumuz ve tüm İSİB çalışanları olarak üyelerimizin beklentileri, hedefleri doğrultusunda çalışmalarımıza yön vermeyi, sektörümüzü her platformda en iyi şekilde temsil etmeyi misyon edindik.Biliyoruz ki ülkemizin ve sektörümüzün katma değeri yüksek üretime, Ar-Ge’ye, ihracata ve kaliteli bir iş gücüne ihtiyacı var. İşte bu bilinçle, örgütlenme yapısını tamamlamış olan sektörümüzün hem iç hem de dış pazarlarda daha güçlü olacağına inancımız tam. Öte yandan ihracatın önemini kavramış olan iklimlendirme sanayicimizin Birlik olarak her zaman yanında olmaktan gurur duyduğumuzu belirtmek isterim. Sektörümüz her alanda gurur duyulacak bir gelişim süreci yaşıyor.

Birlik ve beraberlik içinde projelerimizle geleceğimizi şekillendirmeye, hedeflerimize ulaşmaya, sektör ihracatımızı hak ettiği noktalara ulaştırmaya çalışacağız.

Başkandan - 2
Başkandan - 3
Başkandan - 4