Skip links

Hakkımızda

İSİB, Türk İklimlendirme Sektörünün yurtdışında tanıtımını sağlamakta ve ihracatçı firmalara yurtdışında destek olmaktadır.

Hakkımızda - 1
Hakkımızda - 2

Hakkımızda

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) Türkiye’de iklimlendirme sektöründe tek ve koordinatör İhracatçılar Birliğidir. Faaliyetlerine 2012 yılında başlayan İSİB Türk İklimlendirme Sektöründe faaliyet gösteren tüm ihracatçı firmaları tek bir çatı altında toplamak ve sektör ihracatının potansiyelini artırmak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Faaliyetlerimiz

İSİB, İhracat potansiyeli görülen pazarlarda yer alan fuarlara yönelik milli katılım organizasyonları düzenlenmek, Yurt dışında düzenlenen sektörel fuarlara katılım sağlamak, sektörel ticaret heyetleri ve alım heyetleri düzenlemek, İklimlendirme sektörüne yönelik Tasarım Yarışması düzenlemek, Firmalarımızın dış pazarlara dönük olarak ihtiyaç duydukları konularda eğitimler vermek, Sektörel ülke raporları hazırlamak, Sektörel sorunların çözümlerine yönelik çalıştay ve üye buluşma toplantıları düzenlemek gibi görevlerinin yanında dünya pazarlarında Türk ihraç ürünlerinin popülaritesini arttıracak diğer kişi yada organizasyonların çalışmalarına da destek olmaktadır.

Yukarıdaki faaliyetlere ek olarak İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği, Türk İklimlendirme Sektörünün yurt dışında tanıtımına yönelik olarak gözlem ve araştırma yapma, broşür, katalog ve dergi hazırlama, yurt dışında sektörel medya organlarında, fuarlarla eş zamanlı olarak fuar alanlarında ve şehir merkezlerinde reklam verme, Sektörel faaliyetlere sponsor olmak gibi çok değişik görevler ifa etmektedir.

Hakkımızda - 3
Hakkımızda - 4
Hakkımızda - 5
Hakkımızda - 6
Hakkımızda - 1
Hakkımızda - 8

10 Yılda İSİB

3100+
Üye
50+
Ülkede
40+
İnfo Stant
50+
Ticaret Heyeti