18 Temmuz 2023 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet ŞANAL, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Zeki POYRAZ ve Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreteri Musa DEMİR’in katılımları ile İstanbul Japonya Başkonsolosluğu ziyaret edilmiştir. Ziyaret kapsamında Japonya İstanbul Başkonsolosu Sayın Kenichi Kasahara ve Ekonomi işlerinden sorumlu Konsolos Yutaka Machida ile iki ülke arası iş birliğinin artırılması konusunda bir toplantı gerçekleştirilmiştir.
Diğer Haberler
![Dünyanın ticaret devlerini buluşturan FIA Fuarı’nda iklimlendirme sektörünü temsil ettik - 3](https://isib.org.tr/wp-content/uploads/2024/07/3.jpeg)
2 hafta ago
Dünyanın ticaret devlerini buluşturan FIA Fuarı’nda iklimlendirme sektörünü temsil ettik
![Bölgesel İş Birliğini Güçlendiren Buluşma: Bağdat Sektörel Ticaret Heyeti ile Orta Doğu Sektör Liderleri Bir Arada - 5](https://isib.org.tr/wp-content/uploads/2024/07/bagdat-sektorel-ticaret-heyeti-3.jpg)
3 hafta ago