Skip links
İSİB, A Clima 2019 Fuarı’na Milli Katılım Organizasyonu Düzenledi - 1

İSİB, A Clima 2019 Fuarı’na Milli Katılım Organizasyonu Düzenledi

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB), Türkiye İklimlendirme sektörünün ihracatını geliştirme faaliyetleri kapsamında 12-14 Kasım 2019 tarihleri arasında İsrail’in Tel Aviv şehrinde gerçekleştirilen Aclima 2019 Fuarı’na milli katılım organizasyonu düzenledi.

Isıtma, Soğutma, Klima ve Havalandırma ürünlerinin sergilendiği fuara, 6’sı (Frigoblock, Friterm, Gemak, General Filter Havak, Refkar, Üntes) İSİB tarafından düzenlenen milli katılım organizasyonu kapsamında olmak üzere toplam 7 Türk firması katılım gösterdi.

İSİB, A Clima 2019 Fuarı’na Milli Katılım Organizasyonu Düzenledi - 2

Güvenlik nedeniyle bir gün gecikmeli açılan fuarın açılış törenine katılan Tel Aviv Ticaret Müşaviri Ahmet YENER, katılımcı Türk firmaların stantlarını da ziyaret ederek firmalar ve ürünleri hakkında bilgi aldı.

Aclima Fuarı’nı ziyaret eden İSİB üyesi firmaların yetkilileri ile fuar katılımcıları, 13 Kasım akşamı İSİB’in ev sahipliğinde düzenlenen akşam yemeğinde bir araya geldi.

İSİB, A Clima 2019 Fuarı’na Milli Katılım Organizasyonu Düzenledi - 3

Fuarın ticari hareketliliğinin yoğun olduğunu ve fuar süresince önemli diyaloglar geliştirdiklerini ifade eden katılımcı firmalar, 2021 yılında düzenlenecek A Clima Fuarı’na katılım konusunda da olumlu görüş bildirdiler.

Fuara katılan Türk firmalar, fuardan bir gün önce Avrupa İşletmeler Ağı kapsamında, Ankara Sanayi Odası ve İsrail Ticaret Odaları Federasyonu işbirliği ile düzenlenen “B2B Görüşmelere” katılım sağladı. Firmalar, katılımcı profili ve niteliği açısından oldukça başarılı geçen organizasyon kapsamında toplamda 30’dan fazla iş görüşmesi yapma fırsatı yakaladılar.

İSİB, A Clima 2019 Fuarı’na Milli Katılım Organizasyonu Düzenledi - 4

Tags: