Skip links
ISK Sodex Alım Heyetine Yoğun İlgi - 1

ISK Sodex Alım Heyetine Yoğun İlgi

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği, bu yıl 14. Düzenlenen ISK Sodex Fuarı kapsamında, 43 ülkeden 133 firmanın katıldığı alım heyeti organizasyonu düzenledi.

Tüyap Palas Otel’de alım heyeti düzenleyen İSİB, yerli ve yabancı yüzlerce sektör temsilcisini bir araya getirdi. Alım heyeti organizasyonuna yoğun ilgi gösteren yerli ve yabancı firmalar, düzenlenen B2B görüşmelerinde bir araya gelerek işbirliği yapma imkanı buldu.

ISK Sodex Alım Heyetine Yoğun İlgi - 2

Gecede bir konuşa yapan İSİB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şanal alım heyeti organizasyonuna 43 farklı ülkeden katılım olduğunu söyleyerek, gösterilen ilgiden memnun kaldıklarını dile getirdi. Bugüne kadar düzenlenenmiş en geniş katılımlı heyet organizasyonu gerçekleştirdiklerini belirten Şanal, “ Fuar boyunca da B2B görüşmeleri devam edecek, İSİB standı fuar ziyaretçilerine ve katılımcılara destek vermek için hazırdır. Sektörün en büyük fuarı sektörümüze hayırlı olsun” diye konuştu.

ISK Sodex Alım Heyetine Yoğun İlgi - 3

Eurovent Dönem Başkanı Naci Şahin gecede yaptığı konuşmada Eurovent Derneği’nin iklimlendirme sektörüne sertifika ve standart sağlanması konusunda hizmet verdiğini belirterek, sektörün gelişimi için çalışmalara devam edeceklerini vurguladı. Eurovent Derneği’nin Avrupa ve Türkiye arasındaki ticaretin gelişmesi için önemli bir rol üstlendiğini de ifade eden Şahin, Türkiye’nin Avrupa ve Asya arasında önemli bir köprü olduğuna işaret etti.

ISK Sodex Alım Heyetine Yoğun İlgi - 4

Şahin, Eurovent ve İSKİD’in 2020 yılında Antalya’da düzenlenecek olan Eurovent Summit organizasyonunda ortak bir sektörel çalışmaya imza atacaklarını da sözlerine ekledi.

ISK Sodex Alım Heyetine Yoğun İlgi - 5