Skip links
İSİB Yurtdışından Alıcıları ISK-Sodex İstanbul Fuarı’nda Ağırladı - 1

İSİB Yurtdışından Alıcıları ISK-Sodex İstanbul Fuarı’nda Ağırladı

İSİB, İstanbul’da düzenlenen ISK-Sodex fuarında, 6-9 Şubat 2018 tarihleri arasında, dünyanın muhtelif ülkelerinden önemli alıcıları Türk firmalarla görüşmelerini sağladı. Orta Doğu, Avrupa, Asya ve Afrika başta olmak üzere, 21 farklı ülkeden 175 firmadan 235 kişilik yabancı delegasyonu Alım heyeti programında yer aldı. Yüz yüze toplantılarda fuar katılımcısı Türk firmalar, dünya çapında seçkin ithalatçı firmalar ile tanışma fırsatı elde ederek, yeni iş birlikleri için görüşmeler gerçekleştirme imkanı yakalandı.
Katılımcı sayısı kadar niteliği de üst seviyede olan alım heyetinde, ülkelerinde sektörlerinde önemli miktarda satınalımlara karar veren alıcı firmaların yanısıra, ithalatta sektör standartlarını belirleyen önemli kurum temsilcileri de yer aldı.
ISK-SODEX İstanbul 2018 Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım ve Benzeri Sistemler Fuarı, sektör firmalarının katılımıyla her 2 yılda bir İstanbul’da düzenleniyor ve sektöründe dünyanın en önemli birkaç fuarı arasında yer alıyor.