Skip links
İsib Endonezya Refrigeration&Hvac Fuarına Milli Katılım Organizasyonu Düzenledi - 1

İsib Endonezya Refrigeration&Hvac Fuarına Milli Katılım Organizasyonu Düzenledi

28 – 30 Eylül 2016 tarihleri arasında Cakarta / Endonezya’da yapılan Refrigeration&HVAC Fuarına, İSİB 7 firmanın katılımı ile bir milli katılım organizasyonu düzenlendi.

Toplam 3 gün süren fuarda, İSİB standının yanı sıra, AFS, Alfansan, Frigoblock, MakroTeknik, Martek, Refkar ve ÜntesTürkiye Pavyonunda yerini aldı.

Söz konusu Fuar kapsamında ayrıca, Endonezyanın İklimlendirme Sektöründeki aktif dernekleri APITU – Pratitioners Society Cooling Indesia, GBCI – Green Building Council, ARPI – Cold Chain Association of Indonesia, PIPI – Indonesian Professional Engineeer Association ile Endonezya ve Ülkemiz arasında kalıcı bir sektör ticaretinin ve ikili işbirliği olanaklarının görüşüldüğü toplantılar gerçekleştirilmiştir. Fuar esnasında ayrıca, KRAIA – Korea Refrigeration and Air Conditioning  Industry Association ile de bir toplantı yapılmıştır. Görüşmelerde İSİB’i temsilen Yönetim Kurulu üyeleri Levent AYDIN ve Murad Bakanay ile İSİB Şube Şefi Ümit ÇINAR katılım sağlamış, ilgili derneklerden Başkan düzeyinde katılımda bulunulmuştur.

İsib Endonezya Refrigeration&Hvac Fuarına Milli Katılım Organizasyonu Düzenledi - 2
Fuar alanında Türk İklimlendirme Sektörünün tanıtımına yönelik 2 adet reklam görseli çalışması da yapılmıştır.