Skip links
ACREX 2019 - 1

ACREX 2019

28 Şubat – 02 Mart 2019 tarihleri arasında Mumbai – HİNDİSTAN’da gerçekleştirilecek ACREX 2019 Fuarı’na Milli Katılım Organizasyonu çalışmalarına İklimlendirme Sanayii İhracatçıları Birliği (ISIB) tarafından başlanmıştır.

Hindistan’da yerleşik ISHRAE (Indian Society of Heating, Refrigerating and Air Conditianig Engineers) kuruluşu ve Nürnberg Messe tarafından organizasyonu yapılan ACREX Fuarı, Güney Asya’nın iklimlendirme sektöründeki en nitelikli fuarı konumundadır. Acrex Fuarı her yıl Hindistan’ın farklı bir şehrinde düzenlenmektedir. 2016 yılında Mumbai, 2017 yılında Yeni Delhi, 2018 yılında ise Bangalore’de düzenlenmiş olup, önümüzdeki sene yeniden Mumbai’de gerçekleştirilecektir.

Fuarda ısıtma sistem ve elemanları, soğutma sistem ve elemanları, iklimlendirme, klima,havalandırma sistem ve ekipmanları, tesisat sistem ve elemanları, bağlantı elemanları ve yalıtım ürünleri sergilenmektedir.

Fuara nakliye hariç m² katılım bedeli 450.-Usd ‘dir.

ACREX 2019 Fuarına milli katılım kapsamında katılacak olan firmalarımız T.C. Ekonomi Bakanlığı tarafından 2017/4 sayılı karar kapsamında, destek olarak yurt dışı milli fuar katılımlarına sağlanan teşviklerden yararlandırılacaklardır. Bu kapsamda Bakanlık tarafından belirlenerek web sayfasında ilan edilen; yer kirası, nakliye, ulaşım ve standa ilişkin giderlere karşılık olarak katılımcıya m² bazında ödenecek tutarın oranı %50’dir.

Fuara katılmak isteyen firmalarımızın aşağıdaki bölümünde yer alan Ön Başvuru ve Kayıt Formunu doldurarak en geç 03 Eylül 2018 Pazartesi günü mesai bitimine kadar Genel Sekreterliğimize ( [email protected] ) iletmeleri gerekmektedir.
ACREX BAŞVURU FORMU