Skip links
İsib Mostra Convegno 2016 Expocomfort Fuarı’na Katılım Sağladı - 1

İsib Mostra Convegno 2016 Expocomfort Fuarı’na Katılım Sağladı

Mostra Convegno 2016 Fuarı 15-18 Mart 2016 tarihlerinde Milano/İtalya’da gerçekleştirildi. İklimlendirme Sektörü için Avrupa’nın en önemli fuarlarından biri olan Mostra Convegno Fuarı her iki senede bir Milano’da düzenleniyor. Önceki senelerde olduğu gibi hem İtalya’dan hem de diğer ülkelerden yoğun ziyaretçi alan fuara, Türkiye’den toplamda 107 firma katılım sağladı.

Mostra Convegno 2016 Fuarı’na İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB)’de bir Info Stand ile katılım sağlamış ve hem fuar alanında hem de Milano şehir Metrosunda çok sayıda noktada reklam çalışması gerçekleştirdi. İSİB standını ziyaret eden yerli ve yabancı tüm ziyaretçiler tarafından reklam görselleri beğeni ile karşılandı, Türkiye ve İklimlendirme Sektörü imajının yükseltilmesine yönelik faydalı bir çalışma olduğunu belirtildi.

Fuar katılımcısı Türk firmalar İSİB Yönetim Kurulu Başkanı S. Zeki POYRAZ tarafından ziyaret edildi. Söz konusu ziyaretlerin bir kısmına Milano Ticaret Müşaviri Burak YILMAZ da eşlik etti.

Ayrıca, Mostra Convegno Fuarı’na katılım sağlayan tüm Türk firmaları, İSİB Yönetim Kurulu üyesi Zeki ÖZEN ile Birlik personeli tarafından ziyaret edilerek hem İSİB’in faaliyetleri konusunda hem de firmalara verilen devlet destekleri konularında bilgilendirildi.