Skip links
İsib Febrava 2015 Fuarı’na Milli Katılım Organizasyonu Gerçekleştirdi - 1

İsib Febrava 2015 Fuarı’na Milli Katılım Organizasyonu Gerçekleştirdi

22-25 Eylül 2015 tarihleri arasında Brezilya/ Sao Paulo’da gerçekleştirilen, soğutma grubu – havalandırma ve klima ürünleri için Güney Amerika kıtasında sektörün en önemli fuarları olma özelliğini koruyan Febrava Fuarı’na 5 Firmamızın katılımı ile toplam 100 m2 alanda milli katılım organizasyonu başarı ile gerçekleştirildi.

Milli Katılım Organizasyonun yanı sıra bireysel olarak 4 firmanın katılım sağladığı fuarda Türkiye en fazla alan ile temsil edilen 2. Avrupa ülkesi olmayı başardı.

Sao Paulo Başkonsolosu Sayın Mehmet Özgün ARMAN, Ticaret Ataşesi Caner SANNAV, Birliğimiz Yönetim Kurulu Üyeleri Levent AYDIN ve Murad BAKANAY ile fuara katılan firmalarımızın standları ziyaret edilmiştir.

İsib Febrava 2015 Fuarı’na Milli Katılım Organizasyonu Gerçekleştirdi - 2
Brezilya hakkında daha detaylı bilgi alına bilmesi ve fuar katılımcısı sektör firmalarımızın kaynaşması amacıyla 22 Eylül 2015 Salı akşamı Sao Paulo Başkonsolosu Mehmet Özgün ARMAN’nın himayelerinde İSİB Yönetim Kurulu Üyeleri, Türk firma temsilcileri, Ticaret Ataşesi Caner SANNAV’ın katılımları ile bir akşam yemeği organizasyonu gerçekleştirilmiştir.
Fuar süresince İSİB Yönetim Kurulu Üyeleri Levent BAKANAY ve Murad BAKANAY China Refrigeration Fuarı Temsilcileri, FIESP (Sao Paulo Bölgesi Sanayiciler Federasyonu), sektörel dernekler SINDRATAR (Sao Paulo Soğutma, Hava Arıtma ve Isıtma Sanayi Sendikası), ABRAVA (Brezilya Soğutma, Havalandırma ve Isıtma Derneği) ve sektör ürünlerinin aktif olarak kullanıldığı et sektörünü temsil eden ABIEC (Brezilya Et Üreticileri ve İhracatçıları Birliği) ile görüşmeler gerçekleştirilmiştir.
Nasıl Üye Olunur?
İHRACATÇI
BİLGİ BANKASI
BLOG
SANAL
KÜTÜPHANE