Skip links
ISIB Climamed 2015 Kongresinde Platin Sponsor Olarak Yer Aldı - 1

ISIB Climamed 2015 Kongresinde Platin Sponsor Olarak Yer Aldı

ISIB, 9-11 Eylül 2015 tarihleri arasında Fransa’ da Juan Les Pins Kongre Merkezi’nde yapılan Climamed 2015 kongresinde platin sponsor olarak yerini aldı.

Akdeniz Ülkeleri Tesisat Mühendisleri Dernekleri’nin (AICARR – İtalya, AICVF – Fransa, APIRAC – Portekiz, ATECYR – İspanya, TTMD – Türkiye) ortaklaşa düzenlediği ve AICVF’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen CLIMAMED Kongresinin ana teması “Binalarda Sürdürülebilir Enerji Performansı” oldu ve 60 bildiri ile 8 poster kongre katılımcılarına sunuldu.

Kongre açılış töreninde CLIMAMED’15 Başkanı Bertrand MONTMOREAU’nun ardından söz alan İSİB Yönetim Kurulu Başkanı S. Zeki POYRAZ, sektörümüz ürünlerinin toplam enerji tüketiminde önemli bir pay aldığı, enerji tüketimi ile küresel ısınma konularında ilerleme kaydetmenin sektörümüzün sorumluluğunda olduğu, iç hava kalitesi ve gürültü sorununun da önemli meseleler olarak karşımızda bulunduğunu belirtti.

Kongrede Fransızların ardından en yoğun katılım Türkiye’den gerçekleştirildi ve Türk akademisyenler kongreye çok önemli katkıda bulundu.

Kongre sırasında, bildiriler ve posterler ile birlikte Türk İklimlendirme Sektörünü tanıtan broşür ve filmin de yer aldığı bellekler, tüm katılımcılara sunuldu, ayrıca promosyon malzemeleri dağıtımı yapıldı.

ISIB Climamed 2015 Kongresinde Platin Sponsor Olarak Yer Aldı - 2