Skip links
2. İklimlendirme Sanayi Ürün ve Mühendislik Tasarımı Yarışması Sonuçları Belli Oldu - 1

2. İklimlendirme Sanayi Ürün ve Mühendislik Tasarımı Yarışması Sonuçları Belli Oldu

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği tarafından düzenlenen “2. İklimlendirme Sanayi Ürün ve Mühendislik Tasarımı Yarışması”nın ödül töreni 16 Nisan 2015 tarihinde Antalya’da Venezia Palace Hotel’de gerçekleştirildi. Ekonomi Bakanlığı Müsteşarı İbrahim Şenel’in ve İklimlendirme Sektörünün önde gelen isimlerinin katılımıyla gerçekleştirilen törende yarışmada ilk üçe giren proje sahipleri ödüllerini Ekonomi Bakanlığı Müsteşarı İbrahim Şenel, Denizli Ticaret Odası Başkanı Necdet Özer ve İklimlendirme Sanayi İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Poyraz’ın elinden aldı.

2. İklimlendirme Sanayi Ürün ve Mühendislik Tasarımı Yarışması Sonuçları Belli Oldu - 2
Yarışmada 25.000 TL’lik İSİB Büyük Ödülünü BİR KANAL İÇİ RADYAL FANIN DENEYSEL VE SAYISAL YÖNTEMLERLE PERFORMANSININ BELİRLENMESİ VE İYİLEŞTİRİLMESİ isimli proje sahipleri Utku Şentürk ile Hamza Taş kazandı. 15.000 TL’lik İkincilik Ödülünü ISI BORULU RADYATÖR isimli proje sahipleri Tuğberk Ozar ile Arif Sefa Cömert kazandı. Son olarak 5.000 TL’lik Üçüncülük Ödülünü MODÜLER TASARIMLI VE KABLOSUZ HAVA TEMİZLEME & SERİNLETME ÜNİTESİ isimli projenin sahibi Emre Özsöz kazandı.
Ödül kazanan tasarımlar Prof. Dr. Ahmet Arısoy, Halit Turgut Salaçin, Zeki Özen, Prof. Dr. Macit Toksoy, Fatih Bilal Yülek, Prof. Dr. Atilla Bıyıkoğlu, Yrd. Doç. Dr. Kadir İsa, Bahadırhan Tari, Şevket Akın Kayacan, Naci Şahin, De. Murat Çakan, Ersin Gökbudak ve Prof. Dr. Cemil Toka tarafından seçildi.