Skip links
İSİB Climate World 2015 Moscow Fuarı’ndaydı - 1

İSİB Climate World 2015 Moscow Fuarı’ndaydı

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB), 3-6 Mart 2015 tarihleri arasında Moskova’da düzenlenen Climate World 2015 Fuarına bir info stand ile katılım sağlamıştır.

Crocus Expo fuar kompleksinde 3 holde gerçekleştirilen söz konusu fuarda, İSİB’in yanısıra, Türkiye’den 12 firma ve 1 dernek katılımcı olarak yer almıştır.

Fuar esnasında, Rus İklimlendirme Sektörünün önde gelen dernek ve kuruluşlarından olan Association of Proffessionals in Industry for Climats (APIC), Russian Association of Engineers for Heating, Ventilation, Air-Conditioning, Heat Supply and Building Thermal Physics (ABOK), Russian Union Of Refregiration Industry ve HVAC Marketing Agency Başkanları ile toplantılar gerçekleştirilerek, başta karşılıklı Ticaret Heyetleri düzenlenmesi olmak üzere, önümüzdeki dönemler için işbirliği olanakları araştırılmıştır.

İSİB Climate World 2015 Moscow Fuarı’ndaydı - 2
Aynı zamanda, Türk İklimlendirme Sektörünün tanıtımına yönelik olarak fuar ile eşzamanlı çıkarılan Climate World Magazine dergisinde, fuar alanında, fuar kataloğu ve android uygulamasında reklam faaliyetleri gerçekleştirilmiştir.