Skip links
2. İklimlendirme Sektörü Tasarım Yarışması’na Başvurular Başlıyor - 1

2. İklimlendirme Sektörü Tasarım Yarışması’na Başvurular Başlıyor

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği, geleceğin pazarlarında söz sahibi olabilecek ürünlerin, tasarımların, mühendislik çözümlerinin geliştirilmesini özendirmek, Ar-Ge ve inovasyonu teşvik etmek, enerji verimli ürün-sistem tasarımların ortaya çıkmasını sağlamak, simülasyona ve hesaplamaya dayalı optimizasyonu sağlayıcı çözümleri ve yazılım geliştirmeyi desteklemek, ihracatta rekabet sağlayıcı çözümler üretmek ve sektörün rekabet gücünü artırmak, sektörün gelişimine katkıda bulunmak amaçları ile “2. İklimlendirme Sanayi Ürün ve Mühendislik Tasarımı Yarışması”nı düzenliyor.

Son başvuru tarihi 29 Aralık 2014 günü olan yarışmada, birinciye 25.000 TL, ikinciye 15.000 TL, üçüncüye ise 10.000 TL’lik ödüller 16 Nisan 2015 günü Antalya’da düzenlenecek olan ödül töreninde takdim edilecek.

İnovatif, Ar-Ge öğesi bulunduruan, enerji etkin, sürdürülebilir, rasyonel, özgün, estetik, işlevsel, kalite koşullarına uyumlu, üretilebilir, uygulanabilir, kullanıcı güvenliğini arttıran, çevre dostu, insan ve çevre sağlığı koşullarına uyumlu projelerin yer alacağı söz konusu yarışma, ulusal ölçekte sektörün bütün alanlarına açık olarak düzenlendi. Yarışmaya akademik çevreler (öğrenci/öğretim üyesi), araştırma kurumları, profesyonel tasarımcılar, üreticiler ve uygulayıcılar bireysel ve grup olarak başvuru yapabilecek.

Detaylı bilgi ve başvurular için; [email protected][email protected]

Şartname için tıklayınız

Taahütname için tıklayınız