Skip links
İsib Chillventa 2014 Fuarı'na Milli Katılım Organizasyonu Gerçekleştirildi - 1

İsib Chillventa 2014 Fuarı’na Milli Katılım Organizasyonu Gerçekleştirildi

14-16 Ekim 2014 tarihleri arasında Almanya/Nürnberg’te gerçekleştirilen ve soğutma grubu ve havalandırma ürünleri için sektörün en önemli fuarlarından biri olma özelliğini koruyan Chillventa Fuarı’na 16 Firmamızın katılımı ile toplam 344 m2 alanda milli katılım organizasyonu başarı ile gerçekleştirildi.

Milli Katılım Organizasyonun yanı sıra bireysel olarak 43 firmanın katılım sağladığı fuarda Türkiye en fazla alan ile temsil edilen 4. ülke olmayı başardı.

Nürnberg Başkonsolosu Sayın Asip KAYA, Birliğimiz Yönetim Kurulu Başkanı S. Zeki POYRAZ, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı A. Metin DURUK ve OAİB Genel Sekreteri Özkan AYDIN ile fuara katılan firmalarımızın standları ziyaret edilmiştir.

İsib Chillventa 2014 Fuarı'na Milli Katılım Organizasyonu Gerçekleştirildi - 2
Yine Birliğimizce, firmalarımıza olan ilginin artırılması ve Türkiye algısının oluşturulması amacıyla şehir merkezinde ışıklı billboard ve reklam kulelerinde toplam 60 noktada ve fuar alanında (çanta sponsorluğu-15.000 adet çanta dağıtıldı, geçiş yollarında reklam çalışmaları) yoğun tanıtım faaliyetleri gerçekleştirildi.
Nurnberg’te yaşayan Türk iş adamları ile olan bağların kuvvetlendirilmesi amacıyla 15 Ekim 2014 Çarşamba akşamı Nürnberg Başkonsolosu Sayın Asip KAYA’nın himayelerinde İSİB Yönetim Kurulu Üyeleri, Türk firma temsilcileri, MÜSİAD (Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği) ve TİAD (Türk-Alman İş Adamları Derneği) temsilcileri ve yerel-sektörel basın mensuplarının katılımı ile bir akşam yemeği organizasyonu gerçekleştirilmiştir.
İsib Chillventa 2014 Fuarı'na Milli Katılım Organizasyonu Gerçekleştirildi - 3
Fuar süresince İSİB Yönetim Kurulu Başkanı S. Zeki POYRAZ ve OAİB Genel Sekreteri Özkan AYDIN başta ISH Fuarı Temsilcileri, Chillventa Fuarı temsilcileri, Mostra Convegno Fuarı temsilcileri, ASHRAE üyeleri başta olmak üzere bir çok önemli kurum ve kuruluş ile görüşmeler gerçekleştirmiştir.