Skip links
BATIMAT MAROC 2013 Fuarı 05 – 08 Haziran 2013 Kazablanka – FAS - 1

BATIMAT MAROC 2013 Fuarı 05 – 08 Haziran 2013 Kazablanka – FAS

05 – 08 Haziran 2013 tarihleri arasında Kazablanka – FAS’da gerçekleştirilecek BATIMAT MAROC 2013 Fuarı’na iklimlendirme, ısıtma, soğutma ve havalandırma sektörlerinde Milli Katılım Organizasyonu gerçekleştirme çalışmalarına Birliğimiz tarafından başlanmıştır.

Geçtiğimiz yıl fuara 150 firma katılım yapmış olıp, bu rakamın % 53’ü yabancı firmalardan oluşmuştur. Fransa, italya, İspanya, Portekiz ve Yunanistan fuara katılım yapan ülkeler arasın-da yer almaktadır. Ayrıca fuarı 8123 profesyonel ziyaret etmiştir. (www.batimatmaroc.com)

Fuarda ısıtma sistem ve elemanları, soğutma sistem ve elemanları, iklimlendirme, klima, havalandırma sistem ve ekipmanları, tesisat sistem ve elemanları, banyo, sıhhi tesisat ürünleri ve fittingsler, yalıtım ürünleri sergilenmektedir.

Fuara nakliye dahil m² katılım bedeli 600.-Euro (her 4m² için 1 m3 ); nakliye hariç m² katılım bedeli 500.-Euro olarak belirlenmiştir.

Fuara milli katılım kapsamında katılacak olan firmalarımız T.C. Ekonomi Bakanlığı tarafından onay verilmesi durumunda 2009/5 sayılı Tebliğ kapsamında, destek olarak yurt dışı milli fuar katılımlarına sağlanan teşviklerden yararlandırılacaklardır. Bu kapsamda da stand katılım bedelinin (nakliye,gümrük, stand konstrüksiyon) %50’si ve her firmadan 2 firma yetkilisinin ekonomi sınıfı gidiş-dönüş uçak biletlerinin %50’si 15.000.-Abd Dolarına kadar teşvik kapsamında olacaktır.

Fuara katılmak isteyen firmalarımızın başvuru formunu Genel Sekreterliğimize ([email protected]) iletmeleri gerekmektedir. Fuar idaresi tarafından Türk firmalarına kısıtlı bir alan ayrılmış olması sebebi ile katılım teyitlerinin ivedili olarak Birliğimize ulaşması önem taşımaktadır.