Skip links

ISIB Ocak Ayı Bülteni

ISIB Ocak Ayı Bülteni - 1
ISIB Ocak Ayı Bülteni - 2
Emrah Safa Gürkan, Sektör Strateji Çalıştayı Konuğumuzdu!

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) olarak Türk İklimlendirme Sektörü’ndeki yol haritasını tayin ve tadil ettiğimiz, stratejilerimizi ve ekonomik gelişmeleri konuştuğumuz, yıl içinde yaşanan önemli idari ve ticari gelişmeleri üyelerimizle paylaştığımız İklimlendirme Sektörü Strateji Çalıştayımızı 14-17 Kasım 2021 tarihleri arasında Antalya Cornelia Diamond Hotel’de gerçekleştirdik!

Düzenlediğimiz Çalıştay kapsamında ünlü Türk Tarihçi, Akademisyen ve Yazar Emrah Safa Gürkan, üyelerimizle bir araya gelerek ekonominin tarihsel gelişimi ve sosyal bilimler üzerine kapsamlı bir söyleşi gerçekleştirdi ve üyelerimizin sorularını yanıtladı.

ISIB Ocak Ayı Bülteni - 5
İş İnsanları Tarih Bilmeli mi

Çalıştay kapsamında, iş insanlarının mensup oldukları sektöre dair tarihi bilgiye mutlaka sahip olmaları gerektiğini savunan ünlü Türk Tarihçi, Akademisyen ve Yazar Emrah Safa Gürkan, üyelerimizle bir araya gelerek ekonominin tarihsel gelişimi ve sosyal bilimler üzerine kapsamlı bir söyleşi gerçekleştirdi ve üyelerimizin sorularını yanıtladı.

ISIB Ocak Ayı Bülteni - 5
ISK-SODEX Fuarı’nı Röportajlarla Hatırlıyoruz!

Avrupa, Asya ve Afrika’dan 812 firmanın katılımıyla 29 Eylül – 2 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilen ISK-Sodex 2021 Fuarı’nda pandemi salgını ile tüm dünyada önem kazanan sağlıklı iklimlendirme çözümleri Türkiye’ye geldi.

ISK-Sodex 2021 katılımcıları ve ziyaretçileri şimdi fuar deneyimlerini konuşuyor.

Hasan Büyükdede – T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı

Mehmet Şanal – İSİB Yönetim Kurulu Başkanı
Mirziyod M. Yunusov-Azeltexsanoat Yönetim Kurulu Başkanı

Zeki Poyraz – İSİB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
Annika Klar – ISK-SODEX General Manager
Farooq Mehboob – ASHRAE President-Elect
Mehmet Zahid Poyraz – S&P / AFS Ventilation Systems Country Manager
Andrea Gasparova – Eurovent, Public Relations Manager
ISIB Ocak Ayı Bülteni - 5
Hedef Müşteri Nasıl Belirlenir?

Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri (OAİB) çatısı altında yer alan İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) Uzman Yardımcısı Pamuk Dilan Özyürek, firmalara hedef müşteri belirleme yöntemlerini aktarıyor.

­
Uzman Yardımcımız Pamuk Dilan Özyürek’in; OAİB eğitimleri kapsamında hedef pazar belirlerken nelere dikkat edilmeli, hangi metotlar göz önünde bulundurulmalı konularını ele aldığı bir diğer videomuza link üzerinden ulaşabilirsiniz:

Hedef Pazar Belirleme Yöntemleri Nelerdir?

ISIB Ocak Ayı Bülteni - 5
ISIB Ocak Ayı Bülteni - 19
ISIB Ocak Ayı Bülteni - 5

Bülten Üyeliği

Güncel haberler için üye olun (sadece İSİB üyeleri)