Skip links

İsib Kasım Ayı Bülteni

İsib Kasım Ayı Bülteni - 1
İsib Kasım Ayı Bülteni - 2
İsib Kasım Ayı Bülteni - 3
İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği’nin (İSİB), Türk İklimlendirme Sektörü’ndeki yol haritasını tayin ve tadil ettiği, stratejisini ve ekonomik gelişmeleri konuştuğu, yıl içinde yaşanan önemli idari ve ticari gelişmeleri üyeleri ile paylaştığı İklimlendirme Sektörü Strateji Çalıştayı 14-17 Kasım 2021 tarihleri arasında Antalya Cornelia Diamond Hotel’de gerçekleştirildi.
İsib Kasım Ayı Bülteni - 4
İsib Kasım Ayı Bülteni - 5
Pakistan HVAC Trendleri Fuarı ve Konferansı’nın Platin Sponsoru İSİB Oldu
­

İSİB, Pakistan’ın Karaçi şehrinde 27-28 Kasım 2021 tarihleri arasında düzenlenen HVAC Trendleri Fuarı ve Konferansı’nın platin sponsoru oldu. Etkinliğin açılışına T.C. Karaçi Başkonsolosu Tolga Uçak ve İSİB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zeki Poyraz katılarak birer konuşma yaptı. Etkinlik boyunca İSİB standın da Türk DemirDöküm, Duyar Vana, AFS Flexible ve Refkar firmaları ikili iş görüşmeleri gerçekleştirdi. Ayrıca etkinliğin seminer salonunda katılımcı Türk firmalar, ürün ve çözümlerini tanıtan sunumlar yaptı.

İsib Kasım Ayı Bülteni - 4
ISK-SODEX 2021 FUARI NASIL GEÇTİ?
­

29 Eylül – 2 Ekim 2021 tarihleri arasında organize edilen ISK-SODEX Fuarı’na Avrupa, Asya ve Afrika’dan 812 firma katılım sağladı. Fuarın yurtdışında tanıtımına katkı sağlamak üzere hazırladığımız videomuzu izlemek ve daha fazla bilgi sahibi olmak için görsele tıklayın.

İsib Kasım Ayı Bülteni - 4
İSİB, Aquatherm Bakü Fuarı’nın Yıldızı Oldu!

20-22 Ekim 2021 tarihlerinde Azerbaycan’da yapılan Aquatherm Bakü Fuarı kapsamında Azerbaycan’lı firma temsilcileri ile bir araya geldik! Azerbaycan ve Kafkasya’nın en büyük sektörel fuarı Aquatherm Bakü’ye İSİB dahil 7 Türk firması iştirak etti. Standımız; Türkiye’den katılımcıların aktif olarak kullandığı, görüşmelerini ve toplantılarını gerçekleştirdiği bir yer olarak faaliyet gösterdi. Videomuzu izlemek ve daha fazla bilgi sahibi olmak için görsele tıklayın.

İsib Kasım Ayı Bülteni - 4
Türk İklimlendirme Sektörü Azerbaycan’da Nasıl İlgi Gördü?

İSİB olarak, pandemi sonrası ilk yüz yüze Sektörel Ticaret Heyet organizasyonumuzu 20-22 Ekim 2021 tarihlerinde Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de gerçekleştirdik!

Azerbaycan Sektörel Ticaret Heyeti’ne Türkiye’den 20 firma, Azerbaycan’dan ise 43 firma katılım sağladı. Hilton Hotel’de gerçekleştirilen görüşmelerimiz iki gün boyunca sürerken, heyet kapsamında toplam 234 iş görüşmesi yapıldı. Videomuzu izlemek ve daha fazla bilgi sahibi olmak için görsele tıklayın.

İsib Kasım Ayı Bülteni - 4
İSİB, İklimlendirme Sektörü Strateji Çalıştayı’nda Neler Planladı?

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) olarak Türk İklimlendirme Sektörü’ndeki yol haritasını tayin ve tadil ettiğimiz, stratejilerimizi ve ekonomik gelişmeleri konuştuğumuz, yıl içinde yaşanan önemli idari ve ticari gelişmeleri üyelerimizle paylaştığımız İklimlendirme Sektörü Strateji Çalıştayımızı 14-17 Kasım 2021 tarihleri arasında Antalya Cornelia Diamond Hotel’de gerçekleştirdik! Düzenlediğimiz Çalıştay kapsamında, Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Şanal’ın ev sahipliğinde yaklaşık 200’ü aşkın sektör paydaşının katılımı ile gelecek teknolojilerin Türk İklimlendirme Sektörüne etkileri, Türk İklimlendirme Sektörü’nün global iletişim stratejileri, Avrupa Birliği ‘nin sınırda karbon düzenleme mekanizmasının sektöre etkileri detayları ile masaya yatırıldı. Videomuzu izlemek ve daha fazla bilgi sahibi olmak için görsele tıklayın.

İsib Kasım Ayı Bülteni - 4
Destek Yönetim Sistemi Üzerinden Destek Başvuruları Nasıl Yapılır?

Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri (OAİB) Devlet Yardımları Şube Şefi Neşe Büyükgöz, İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) bünyesindeki firmaların Ağustos ve Ekim aylarında gerçekleştirilen IDEF ve ISK-Sodex fuarları için destek başvurularını Destek Yönetim Sistemi (DYS) üzerinden nasıl gerçekleştirebileceklerini anlatıyor. Videomuzu izlemek ve daha fazla bilgi sahibi olmak için görsele tıklayın.

İsib Kasım Ayı Bülteni - 4
Hedef Pazar Belirleme Yöntemleri Nelerdir?

Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri (OAİB) çatısı altında yer alan İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) Uzman Yardımcısı Pamuk Dilan Özyürek, firmalara hedef pazar belirleme yöntemlerini aktarıyor. Videomuzu izlemek ve daha fazla bilgi sahibi olmak için görsele tıklayın.

İsib Kasım Ayı Bülteni - 4
3 Kelime ile İSİB Nedir?

14-17 Kasım 2021 tarihleri arasında Antalya Cornelia Diamond Hotel’de gerçekleştirdiğimiz İklimlendirme Sektörü Strateji Çalıştayında üyelerimizden 3 kelime ile birliğimiz İSİB’i anlatmalarını istedik! Videomuzu izlemek ve daha fazla bilgi sahibi olmak için görsele tıklayın.

İsib Kasım Ayı Bülteni - 4
İsib Kasım Ayı Bülteni - 21
İsib Kasım Ayı Bülteni - 4

Bülten Üyeliği

Güncel haberler için üye olun (sadece İSİB üyeleri)