Skip links
İSİB Termotech Fuarı’na Info Stand ile Katıldı - 1

İSİB Termotech Fuarı’na Info Stand ile Katıldı

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB), 13 – 16 Aralık 2022 tarihleri arasında İran’ın İsfahan şehrinde gerçekleştirilen Termotech Fuarı’na Info Stand ile katıldı.

İklimlendirme alanında yer alan İran’da yerleşik 125 firmanın standları ile katıldığı fuarın uluslararası tek katılımcısı İSİB oldu. Fuar’a İSİB’i temsilen İSİB Şeflerinden Şeref Canlı katıldı.

Fuar organizasyonun 13 Aralık Salı günü yapılan açılış törenine özel olarak davet edilen İSİB, etkinlik boyunca kurduğu Info Stand’ta katılımcılara Türk İklimlendirme Sektörü’nün ürünleri hakkında bilgi verdi.

MEHMET H. ŞANAL

Yönetim Kurulu Başkanı

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı İş hayatına üniversite eğitimi devam ederken başlamış olup,1990 yılında kurucu ortak olarak Şanal Elektrik Motorları firması ile atılmıştır. İş hayatına 1995 yılına kadar elektrik motoru üretimi ile devam etmiştir. 1995 yılından itibaren Üntes Isıtma Klima Soğutma San. ve Tic.A.Ş. de ikinci kuşak yönetici olarak yönetimi devralmış olan Şanal, 1997 yılından itibaren Üntes Grup firmalarının Yönetim Kurulu Başkanlığını Yürütmektedir. 1999 -2012 yılları arasında OAİB Makina ve Aksamları İhracatçıları Birliği Yönetim kurulunda muhasip üye olarak görev almıştır.2012- 2018 yılları arasında OAiB İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliğinde Başkan yardımcılığı görevini üstlenmiştir. Mehmet Şanal halen Ankara Sanayi Odası Meclis üyeliği, TOBB İklimlendirme Meclisi üyeliği, Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu-Başkon Sanayi başkanlığı, Iskav Danışma Kurulu üyeliği görevlerini de yürütmektedir. Evli olup, İrem ve İpek adında iki kız çocuğu bulunmaktadır.